Connect
To Top

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ “ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ”

Το φροντιστήριο ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων στις Πανελλαδικές εξετάσεις του 2017. Καλή ακαδημαϊκή πορεία σε όλoυς!

Ήταν μία ακόμη απολύτως πετυχημένη χρονιά για το φροντιστήριο ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ και τους μαθητές του. Ακολουθούν τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, μαθητών του φροντιστηρίου ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις 2017.


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
 2017  

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 
ΧΑΒΑΛΕ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 
ΤΖΙΓΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 
ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ος(ΕΠΑΛ) 
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                     ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) 
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) 
ΤΟΤΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΠΑ.ΜΑΚ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΖΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ 
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ 
ΚΥΡΕΛΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.                     (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΕΣΚΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) 
ΖΛΑΤΚΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) 
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ – ΟΠΛΑ 
ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ 3ος(ΕΠΑΛ) 
ΚΑΜΕΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΑΝΑΓΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ        (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 
ΤΖΕΜΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)- ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ                                    ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΤΣΕΜΕΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ                                (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΩΣΤΑ-ΒΛΑΧΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) 
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΚΙΝΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΚΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.                             (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ος(ΕΠΑΛ) 
ΤΡΕΒΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ        (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) –  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 
ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ            (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)–  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 
ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ        (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) –  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 
ΤΣΑΤΣΟΠΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ,ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ           ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΖΛΑΤΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 
ΓΟΥΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ)  
ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΖΩΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΤΣΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) 
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΡΗΤΗ) 
ΚΟΥΛΙΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) –ΔΙΟΙΚΗΣΗ                      ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ                             ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 
ΚΑΡΑΜΒΑΛΑΣΗ ΝΕΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ Δ.Π.Θ. 
ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  
ΣΙΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) –               ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ                        ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 1ος(ΕΠΑΛ) 
ΓΚΑΡΓΚΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) 4η (ΕΠΑΛ) 
ΓΕΝΙΤΖΕΛΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΚΑΒΑΛΑ) 
ΚΑΜΠΑΧΤΣΙΔΟΥ ΈΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΚΑΠΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΛΙΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 
ΠΡΑΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΛΑΡΙΣΑ) 
ΣΕΔΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΧΙΟΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΥΓΕΙΑ (Α.Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ) 
ΔΟΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 
ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΑΤΛΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Α.Τ.Ε.Ι. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 

 

 

Οι εγγραφές συνεχίζονται καθημερινά για Γυμνάσιο, Λύκειο και ΕΠΑΛ

Θα μας βρείτε Κωνσταντινουπόλεως 10 στον 2° όροφο(πάνω από το ταχυδρομείο).
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 23210 27200

Περισσότερα άρθρα στην κατηγορία : Εκπαίδευση